Доставка та оплата

Ще порівняно недавно виконати доставку замовленої в інтернеті продукції територією країни було досить проблематично. Однак зараз існує велика кількість варіацій доставки, а стрімкий розвиток служб доставки дають можливість скоротити час транспортування плюс відстежити посилку. 

Способи доставки

Наша фірма виконує швидку доставку товарів, використовуючи послуги будь-якої зручної для вас транспортної компанії.

Здійснюємо доставку в будь-яку область країни.

Способи оплати

Наші покупці можуть сплатити за товар кількома методами. Замовник вибирає той варіант, який йому здається найзручнішим і найдоступнішим:

  • Готівкою. Така оплата можлива, якщо ви оформлятимете товар в офісі або, якщо продукцію ви отримуватимете кур’єром. Якщо товар доставляє кур’єр, ви віддаєте йому гроші. При цьому кур’єр видає накладну на отриманий товар. Підписавши чек, ви тим самим підтверджуєте, що здійснили оплату та отримали товар.
  • За допомогою безготівкового розрахунку. Щоб сплатити продукцію за допомогою банківського переказу, замовте вибраний товар, після чого ми надішлемо вам номер рахунку, куди вам доведеться скинути гроші у зазначений термін. Разом із товаром до вас прийде рахунок-фактура.

Наша компанія надає всім клієнтам офіційну гарантію від виробника. Термін гарантії складає до 24 місяців. Також ми робимо повернення та обмін продукції протягом 14 днів.

[aws_search_form]